BIUSTONOSZ BIG TORINO K610

marka GORSENIA
kod: 56755

147,35 zł
Brutto

Wysyłka w ciągu 3-5 dni

Kolor:
Rozmiar:
Ilość

Opis produktu

 

Biustonosz – oparty na konstrukcji biustonosz Paradise K496, kierowany dla kobiet ze średnim i dużym biustem, ceniących komfort użytkowania, doskonałe podtrzymanie biustu oraz nowatorskie rozwiązania design. Ze względu na użyte surowce właściwości tego modelu to: lekkość, wygoda oraz nowoczesność.

Biustonosz w kolorze pudrowego różu z czarnym, lekko połyskującym haftem oraz kontrastującymi szwami w czarnym kolorze . Całość konstrukcji na linii dekoltu dopełniona fantazyjną kompozycją paseczków, z możliwością regulacji, w czarnym kolorze. W lewym boku wszyte ozdobne logo lekko połyskującym w czarnym kolorze.

MISKI- dwuwarstwowe, tiul stabilny połączony z haftem stabilnym o bardzo delikatnym rysunku. Górna krawędź miski wykończona delikatną taśmą elastyczną w czarnym kolorze.

PAS OBWODU-wykonany został z tiulu stabilnego połączonego na linii tyłu z lycrą o wysokiej gramaturze, która zapewnia bardzo dobre podtrzymanie. Mostek wyprofilowany tak, aby nie powodować ucisków. Na szczególną uwagę zasługują w tym modelu gładkie i płaskie szwy na górnej i dolnej krawędzi biustonosza .

DRUTY-miski modelowane za pomocą drutów, które wraz ze wzrostem rozmiaru zwiększają swoją szerokość, zapewnia to odpowiednie utrzymanie piersi we wszystkich rozmiarach.

FISZBINY-na bokach zastosowano płaskie fiszbiny, aby biustonosz idealnie przylegał do ciała.

RAMIĄCZKA- z delikatną pętelką w 3 szerokościach 14,18,22 mm odpowiednio do rozmiaru.

KÓŁKA I REGULATORY-metalowe w kolorze ramiączka, nie zawierają niklu.

HAFTKA-2 i 3rzędowaz potrójną regulacją obwodu.

Skład: 90% poliamid, 7% elastan, 3% poliester.

Dodatkowe informacje

1 Przedmioty